Dentova Kids

Konya Lamine Diş Kaplama

Konya Lamine Diş Kaplama
Konya Lamine Diş Kaplama

Diş yüzeyinde kimi zaman hoşunuza gitmeyen görüntüler ortaya çıkabilir. Konya lamine diş kaplama sayesinde, bu görüntüden ortada eser kalmayacaktır. Bir insanın gülüşü, aynı zamanda o insanın bir imzası niteliğinde ortaya çıkmaktadır. Gülüş sayesinde kişinin hem özgüveni yerine gelir ya da artar hem de kendini çok daha güzel ve çekici hisseder. Kolay bir işlem olan ve aynı zamanda da iyi bir yerde yapılması gereken bu işlemi, muayenehanemizde de kolayca yaptırabileceksiniz.

Konya Lamine Diş Kaplama Nedir?

Yukarıda da söz ettiğimiz gibi, diş yüzeyinde zaman içerisinde bazı hasarlar meydana gelmektedir. Konya lamine diş kaplama ise; oldukça düşük oranda aşındırma işlemi yapılarak gerçekleştirilir. Aşındırma sonrasında ise kısa bir temizleme işlemi oluşur. Sonrasında ise oldukça ince bir tabaka halinde, porselen tabaka kaplama işlemi meydana getirilir. Bu sayede ise oldukça zarif ve estetik bir gülüş elde edilir.

Konya Lamine Diş Kaplama Avantajları

Günlük hayatınızda kullandığınız; çay, kahve, sigara gibi ürünler, zaman içerisinde dişlerde renk eşitsizliklerine neden olur. Bu renklerin eşitsizliğinin giderilmesi içinde, lamine diş kaplama oldukça idealdir. Konya lamine diş kaplama avantajları bunların haricinde; dişlerin doğal bir yapıda meydana gelmesi, dişlerde pürüzsüz bir yüzey oluşturulması, uzun süre kullanım avantajı gibi avantajlarda meydana gelmektedir. Bu işlem, dilerseniz tüm dişlerinize ya da dilerseniz sadece birkaç dişinize de uygulanabilmektedir.

Siz de Konya Lamine Diş Kaplama tedavisi yaptırmak istiyorsanız, Dentova Kids ile iletişime geçiniz.

Telefon: +90 332 248 10 00

Adres: Horozluhan Mh. Ayazlar Sk. No : 2/101 Konya

Yol tarifi almak için tıklayın.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir